o ofelii Charakterystyka psa

ZdjęcieImię: Ex Animo Pro Adsum Kaprys Rejenta
Przydomek: Ofelia, (vel Ofka, Kafel)
Umaszczenie: Kremowe
Badania: HD A/A ED 0:0 (październik 2008r) oczy czyste (grudzień 2012r) PRA1 & PRA2 - wolna
Data urodzenia: 12 kwietnia 2007
Miejsce urodzenia: Hodowla Kaprys Rejenta, miejscowość: Kraków
Ojciec: SH CH ERINDERRY JUST THE TICKET FROM BLUEWATERS JW zobacz więcej
Matka: Mł.Ch.PL, Ch.PL CHEEK TO CHEEK VODKA SUNRISE zobacz więcej

A teraz kilka słów o naszej złośnicy. Już jakiś czas temu powstał temat, że fajnie byłoby mieć miłą, delikatną i słodką sunię do kompletu z naszym Frey-em. Długo nie trzeba było czekać, i już jest u nas - Ofelia, bo tak się zowie to cudne stworzenie (jedno co trzeba nam przyznać, to że cierpliwość nie jest naszą mocna stroną). Ofi pojawiła się u nas w sumie dzięki dwóm goldenowym kobietą: Ewie i Magdzie, chociaż jak się głębiej zastanowić to chyba nie do końca tak było, gdyż gdyby nie nasza niespożyta chęć posiadania takiego psiaka to chyba nic by z tego nie wyszło, ale faktycznie ogromne podziękowania należą się Ewie, bo to z jej Hodowli wywodzi się nasza piękność.


Wszyscy wiele zyskali na tym że Ofelia zamieszkała z nami, Frey ma superancką towarzyszkę zabaw i spacerów, my mamy dokładnie to co chcieliśmy (czyli sunię, a z nią wiele radości, ale także nowych nie znanych nam do tej pory zachowań, wyzwań i trudności).
Jest z nami od niedawna, ale tak mocno wdarła się w nasze życie, że nie wyobrażamy sobie by jej teraz z nami miało nie być. Wiele mamy już za sobą, ale jeszcze więcej jest przed nami. Jedno jest pewne przebywając w towarzystwie tej "Pani" człowiek na pewno nie będzie się nudził. Podsumowując jednym słowem: jest CUDOWNA, dokładnie taka jak miała być. Mamy nadzieję że będzie z nami jak najdłużej.