O nas Co robimy

Po co to wszystko? Na pewno nie jeden z Was zada to pytanie odwiedzając tą stronę. Więc pokrótce wyjaśniam:
Pojawienie się psa rasy Golden Retriever w moim domu przewróciło całe moje życie do góry nogami. Frey, bo o nim tu mowa, stał się bardzo szybko pełnoprawnym członkiem mojej rodziny. Jest jedną z najlepszych rzeczy która mi się przytrafiła. Od niego zaczęła się moja przygoda z tą rasą. Golden Retrievery pochłonęły mnie bez reszty.


Po pewnym czasie... idąc za ciosem... pojawiła się u mnie Goldenka, do kompletu z Freyem. Z założenia miała to być gustowna, dystyngowana dama, życie niestety zweryfikowało moje założenia, i tak mam w domu mały "armagedon". Ofelia - po naszemu Ofka, rodowodowo nazywa się Ex Animo Pro Adsum Kaprys Rejenta i jest ze mną od połowy 2007 roku. Mogę określić ją jednym słowem: cudo, pod każdym względem - wygląd, charakter i temperament.

W grudniu 2012r do mojego domu przybyła Petunia - LENA LUCIDA PRO EO IPSO Adsum - kremowo-złote marzenie :) nic dodać nic ująć.
Do kompletu jestem jeszcze ja, pozytywnie zakręcona na punkcie swoich "kundli".


Tworząc tą stronę postanowiłam podzielić się z Państwem radością z posiadania tych przecudownych psów. Na stronie znajdziecie: galerię - w większości będą tu zdjęcia moich pupili. Pokażę jak spędzam wolny czas, a przede wszystkim stworzę możliwość kontaktu ze mną i możliwość wymiany doświadczeń. Będziecie mogli na bieżąco śledzić moje wzloty i upadki wystawowe, podglądać moje psy a z czasem i potomstwo...

Jestem do Waszej dyspozycji.
Kasia i……. trzy biszkoptowe "kundle".

Szczególne podziękowania należą się Magdzie- to ona mnie w "to" wciągnęła i dzięki niej mam Freya, Petunię i Ofkę oraz Ewie - jeszcze raz dziewczyny Wielki Dzięki za przyjaźń i zaufanie :))